Şirket Profili

Hür Triko Tekstil Sanayi ve Tic. A.Ş. 1997 yılında Hüseyin Şahin tarafından kurulmuş olup, servis ve kalite bakımından uluslararası platformda en iyi triko üreticileri arasına girmeyi başarmıştır.

Amacımız en yüksek kaliteyi sunmak ve sürekli artan bir müşteri memnuniyeti oluşturabilmektedir. En son teknolojilerle donatılmış, cevre dostu fabrikası ve sürekli eğitilen personeli ile Hür Triko kısa zamanda tekstil sektörünün aranılan firmaların biri haline gelmiştir. Üretimde yerli ve ithal olmak üzere pamuk, pamuk karışımı akrilik, viskon, elestan, likralı ve diğer bütün iplikler kullanılmaktadır.

Bünyemizde 3gg, 5gg, 7gg, 10gg, 12gg toplam 67 tane STOLL marka dokuma makineleri mevcuttur. Stoll makinelerimizde her türlü jakar, intersia, reglan ve diğer desenler yapılabilmektedir.

Kesim, dikim, yıkama, ütü paket, kalite kontrol gibi tüm faaliyet birimlerimiz fabrikamız bünyesindedir. Aylık kapasitemiz yaklaşık 80,000 adet olup terminlerimiz 6 haftadır.

H&M, ESPRİT, MAVİ JEANS, U.S. POLO ASSN., KOTON, , BURTON, FREEMAN T. PORTER, TOP MAN, DANİEL HECHTER, bugüne kadar çalıştığımız ve çalışmakta olduğumuz markalardandır.

Siz müşterilerimizi numune çalışmaya ve zengin olan showroomumuza davet eder sizle çalışmayı arzu ederiz.

Hür Triko Ailesi

E-BÜLTEN KAYDI